Ekonomi

Ekonomist Enver Erkan hayatını kaybetti

Enver Erkan, 35 yaşında vefat etti. Ekonomist Enver Erkan, bir süredir rahatsızlığı nedeniyle tedavi görüyordu. Tedavisi olumsuz sonuçlanan Erkan, bugün vefat etti. Erkan’ın cenazesi 3 Eylül Pazar günü memleketi Rize’de defnedilecek.

Erkan’ın ölüm ilanı şöyle:

Acı Kaybımız

Ani rahatsızlığı nedeniyle bir süredir hastanede tedavi gören meslektaşımız Dinamik Yatırımlar Baş Ekonomisti Enver Erkan’ın vefatını derin üzüntüyle öğrendik.

Ailesine ve sevenlerine sabır diliyoruz. Kaybın için üzgünüm.

Merhumun cenazesi 3 Eylül Pazar günü memleketi Rize’de defnedilecek. Cenaze töreninin yeri ve saati ile ilgili bilgiler netleştiğinde sevenleri ve kamuoyuyla paylaşılacak.

ENVER ERKAN KİMDİR?

1988 yılında İstanbul’da doğan Enver Erkan, Sarıyer Vehbi Koç Vakfı Lisesi’nden mezun olduktan sonra Doğuş Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat ve Maliye bölümünü tamamladı. yapılmış.

Kariyerine 2013 yılında ALB Menkul Değerler’de Araştırma Analisti olarak başlayan Enver Erkan, 2016 yılında Global Capital Group’a Araştırma Müdür Yardımcısı ve Ekonomist olarak geçti. 2018 yılında GCM Yatırım’da Ekonomist olarak görev yapan Erkan, 2019 yılında Tera Yatırım’a Baş Ekonomist olarak atandı. Enver Erkan, Mart ayı prestijiyle Dinamik Yatırım Menkul Değerler’e katıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Elvankent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu