Haber

Vefanın adı Soner Çetin

Çukurova Belediye Lideri Soner Çetin, her yıl Öğretmenler Gününde olduğu üzere bu 24 Kasım’da da geleneği bozmadı ve ilkokul öğretmeni Serpil Kükrer’i ziyaret etti. Öğretmenine çiçek vererek elini öpen Lider Soner Çetin’e sınıf arkadaşları İsmail Dağdanaşar ve Murat Gür de eşlik etti.

Çukurova Belediye Lideri Soner Çetin, Öğretmenler Günü’nde ilkokul öğretmeni Serpil Kükrer ziyaret etti. Her yıl olduğu üzere Öğretmenler Gününde geleneği bozmayan Lider Soner Çetin, öğretmenine çiçek verdi ve elini öptü.

Başkan Soner Çetin, çok sevdiği ve asla hakkını ödeyemeyeceğini söylediği İnkılap İlkokulundan öğretmeni Serpil Kükrer’i tekrar ilkokulda birebir sıraları paylaştığı İsmail Dağdanaşar ve Murat Gür ile birlikte meskeninde ziyaret etti.

Öğretmenleri Serpil Kükrer ile yaptıkları sıcak ve sevgi dolu sohbetleriyle bir anda ilkokul günlerine dönen Lider Soner Çetin ve okul arkadaşları, eski günleri yad ederek geçmişe duygusal bir seyahat yaptılar.

Serpil Öğretmen Soner Çetin’in öğrenciyken de özel bir çocuk olduğunu belirtirken, Lider Soner Çetin, “Sizlerin sayesinde bugünlere geldik. Üzerimizde çok emeğiniz var. Hakkınız ödenmez” sözünü kullandı. Lider Soner Çetin, öğretmenler günü münasebetiyle yaptığı ziyarette okul arkadaşlarıyla da hasret gidermenin memnunluğunu yaşadı.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Elvankent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu