Haber

Kayseri protokolü avukatlarla buluştu

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. birlik, beraberlik ve dayanışmanın en güzel örneklerini sergiliyor. Memduh Büyükkılıç, ‘En büyük gücümüz birliğimizdir’ sloganıyla kentteki çalışmalarına devam ediyor.

Bu kapsamda Önder Büyükkılıç, Türkiye Büyük Millet Meclisi Milli Savunma Komisyonu Başkanı ve AK Parti Kayseri Milletvekili Hulusi Akar, AK Parti İl Başkanı Fatih Üzüm, Milletvekilleri Şaban Çopuroğlu ve Ayşe Böhürler’in katılımıyla avukatlarla bir araya geldi. adalet sisteminin vazgeçilmez unsurları olan şehir. Avukatlarla yapılan görüşmede Önder Büyükkılıç’a eşi Dr. Necmiye Büyükkılıç, Genel Sekreter Hüseyin Beyhan ve daire başkanları da eşlik etti.

Büyükşehir Belediye Başkanı Dr., Recep Tayyip Erdoğan Millet Bahçesi’ndeki Kayseri Mutfağı’nda avukatlarla buluştu. Memduh Büyükkılıç, “Önümüzde 31 Mart seçimleri var. Takdir edeceğiniz gibi sahada yapılan çalışmalar sandıkta ve sonrasında pekiştirilip pekiştiriliyor ve seçim günü sizin aracılığınızla hayata geçiriliyor. O bakımdan, “Ben her bir hukuk dostumuza ayrı ayrı teşekkür ediyorum, teşekkür ediyorum, teşekkür ediyorum” dedi.

Türkiye Büyük Millet Meclisi Milli Savunma Kurulu Başkanı Hulusi Akar da Başkan Büyükkılıç’ı ‘Kayseri’nin şansı’ olarak nitelendirerek, “Sayın Belediye Başkanımız, Kayseri’mizin gururu olan Kayseri’nin şansıdır, bundan sonra çok daha güzel işler yapacaktır. Bu azim ve kararlılıkla çalışmalarımızı sürdürüyoruz.”Aslında yemeden, içmeden ortalıkta dolaşıyor” dedi.

Vatandaşların her şeyin en iyisine layık olduğunu belirten Akar, “Arkadaşlarımız gece gündüz demeden çalışmalarını sürdürüyor. “Çok güzel gidiyor, ister merkezde ister ilçelerde olsun vatandaşlarımıza sorunlarımızı anlatarak gerçek belediyecilik dediğimiz şeyi hak ediyorlar, en iyisine layıklar” dedi.

Türkiye Büyük Millet Meclisi Milli Savunma Komisyonu Başkanı Akar, Önder Büyükkılıç’tan ustalık dönemi beklediklerini vurgulayarak, “Çıraklık, kalfalık bitti, artık Sayın Cumhurbaşkanımızdan ustalık bekliyoruz. İnşallah bunu en iyi şekilde sonuçlandıracağız. Hepinize iyi şanslar diliyor ve teşekkür ediyorum. Biz bir bütünüz, tek yürek, tek yumrukla vatandaşlarımıza bir bütün olarak hizmet ediyoruz. Bir bütün olarak güçlü olmamız gerekiyor. “Bunun bir kısmı belediyedir, orada altyapı oluşturuluyor, o altyapıyı hem Türkiye’de hem de Kayseri’de yeniden yapacağız” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Elvankent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu