Teknoloji

Xbox Game Starfield’ı PlayStation’a Özel Hale Getirmek İçin Kampanya Başlatıldı: Yüzlerce Kişi Şimdiden Katıldı

Microsoft altında çalışan Bethesda tarafından geliştirilen uzay temalı RPG. yıldız alanı Bu yılın şüphesiz en çok beklenen oyunlarından biri. Geçtiğimiz haftalarda düzenlenen Xbox Games Showcase etkinliğinde, 6 Eylül’deÇıkış yapacak oyunu detaylı bir şekilde inceleme fırsatı bulduk.

Bilindiği üzere Starfield, Xbox’a özel bir oyun olarak sadece Xbox konsolları ve PC için çıkacak. Yani PlayStation’a sahip olan kullanıcılar merakla beklenen oyunu konsollarından oynayamayacaklar. İşte Change.org’da Starfield’ın PlayStation’a da gelmesini istemeyen bazı oyuncular. imza kampanyasıbaşladı.

Muhtemelen mizah amaçlı başlatılan kampanyaya 1300’den fazla kişi katıldı.

Kampanyaya şimdiden buradaki iletişimden ulaşabilirsiniz. 1300’den çok kişi katıldı. Bir şeylerin değişmeyeceğini bilerek imza atanlar, çıkış tarihine birkaç ay kala şirket, Xbox’a özel değil, büyük bir değişikliğe imza attı. PlayStation 5’e özelolmasını talep eder.

Tahmin edebileceğiniz gibi bu tür şeyler mümkün değil çünkü Bethesda Xbox ile alakalı. Muhtemelen kampanyanın kendisi şaka başladı Olasılık oldukça yüksek. Bu kişi konsol sahipleriyle dalga geçmek ya da tüm konsol savaşları için onları giydirmek için böyle bir şey yapmış olabilir. Olağan rastgele nedeni olmayan bir trol kampanyası da olabilir.

Kampanya ile ilgili yapılan açıklamanın çok da önemli olmadığı görülüyor. Açıklamalarda, ” Bethesda oyunları on yılı aşkın süredir PlayStation’da yayınlanıyor. PlayStation’da daha iyi performans gösteriyorlar, daha iyi çalışıyorlar ve daha iyi satıyorlar”veya ” Xbox ve 12 oyuncuları, Starfield’ı veya başka bir özel oyunu hak etmiyor. Sadece kibirli ve sinir bozucu değiller, aynı zamanda Xbox olayından beri sinir bozucular.”kelimeler gibi.

Ayrıca, kampanyaya katılan bazı kişilerin yalnızca başlatan kişiye yazmak için katıldığını belirtmekte fayda var. Yorumlara baktığımızda sert sözlerle başlatan kişinin eleştirildiğini görüyoruz.

Starfield ile ilgili detayları aşağıda bulabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Elvankent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu