Ekonomi

Multinet Up, araç tanıma çözümü MultiPetrol ile şirket araçlarının yakıt giderlerini yönetiyor

Multinet Up, araç tanıma analizi MultiPetrol ile şirket araçlarının yakıt maliyetlerinin aktif yönetimini sağlıyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre Multinet Up, araç tanıma analizi MultiPetrol ile patronlara denetim yetkinliği ve muhasebe kolaylığı gibi avantajlar sunarken, şirket çalışanlarına da Shell kalitesiyle araçtan çıkmadan alışveriş kolaylığı sağlıyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Multinet Up Üye İşletmeler ve İşbirlikleri Genel Müdür Yardımcısı Erem Çakıroğlu, “İster tek aracı olsun, ister 1.000 aracı olsun, her büyüklükteki şirket, MultiPetrol ile akaryakıt giderlerini yöneterek maliyet tasarrufu sağlayabilir.” sözünü kullandı.

Çakıroğlu, MultiPetrol’ün araç bazlı limitleme ve gider takip özellikleri sayesinde firma yetkililerinin gün, hafta, ay ve lokasyon bazında araçlara limit belirleyip, harcamaları sistem üzerinden her an takip edebildiğini belirtti.

Araç bazlı detaylı kullanım raporlarıyla aktif bir tüketim kontrolünün sağlanabileceğini belirten Çakıroğlu, şöyle konuştu:

“Firmalar ödemelerini kredi kartıyla, otomatik ödeme sistemiyle veya nakit olarak yapabiliyor. Shell & Turcas Petrol AŞ’nin en büyük aracı kurumuyuz. Bugün Türkiye genelinde 1.140’ı aşkın istasyonuyla Shell & Turcas Petrol AŞ’nin istasyon başına verimliliği var. EPDK raporlarına göre en yüksek puana sahip akaryakıt tedarikçisi.Multinet Up olarak hem bu erişilebilirliği hem de Shell’in üstün ürün ve hizmet kalitesini 15 yılı aşkın süredir müşterilerimize sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

İşletmelere sunduğumuz bir diğer avantaj ise araç tanıma sistemlerindeki çeşitliliktir. MultiPetrol araç tanıma sistemi cihazları ile kullanıcılarımız araçtan çıkmadan akaryakıt satın almakta, ödemeler ise araç tanıma sisteminden otomatik olarak yapılmaktadır. Araç tanıma konusunda her firmanın ihtiyacına en uygun cihazı sağlamak için çeşitli alternatifler sunuyoruz. Örneğin depo kapağı ağzına takılan akıllı halka ile araca zarar vermeden, garantiyi ihlal etmeden camınızı bile açmadan yakıt ikmali yapabilirsiniz. Taşınabilir TSS cihaz türü olan akıllı anahtarlık montaj gerektirmez. Çok yakın bir gelecekte akaryakıt alımlarında Shell’in dijital analizleri üzerinden kullanıcılarımıza hizmet vermeye başlayacağız.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Elvankent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu