Haber

Kumluca Belediye Başkanı Mustafa Köleoğlu Market Esnaf ve Komisyoncuları Derneğini Ziyaret Etti

Kumluca Belediye Başkanı Mustafa Köleoğlu, Kumluca Pazarı esnafını ziyaret ederek 2023-2024 yeni pazar döneminin keyifli ve bereketli geçmesini diledi.

Esnaflarla sohbet eden Belediye Başkanı Mustafa Köleoğlu, bölge ekonomisi için çok değerli olan Kumluca Pazarı’na ve esnafına her zaman destek olduklarını belirtti. Belediye Başkanı Mustafa Köleoğlu, ziyaretinin sonunda tüm esnaflara ajanda ve kalem hediye etti.

Kumluca Belediye Başkanı Mustafa Köleoğlu, esnafı ziyaret ettikten sonra Kumluca Yaş Meyve Sebze Komisyoncuları Derneği Başkanı Rahmi Açıkyürek ve dernek yöneticilerini ziyaret etti.

Köleoğlu, “Bugün sağlıklı gıdanın başkenti Kumluca’da Komite Üyeleri Derneğimizi ziyaret ettik, yönetim konseyimizin yeni dönemde verimli ve başarılı bir dönem geçirmesini diliyoruz. Bugün ilk Komite Üyeleri Derneğimizi ziyaret ederek fuarı ziyaret ettik. Biz de onların yanındayız. Komite Üyeleri Derneğimize yeni dönemde yönetimiyle birlikte başarılar diliyoruz. “Başarılar dileriz. Yeni dönemde Önderliğimizin ve yönetiminin yanında olmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Elvankent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu