Haber

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı, PTT’nin 183’üncü kuruluş yılı münasebetiyle Kayseri PTT Başmüdürünü ziyaret etti.

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, PTT’nin kuruluşunun 183’üncü yılı münasebetiyle Kayseri PTT Baş Müdürü Yaşar Serhat Çalışkan’ı ziyaret etti.

Türkiye’nin en köklü kurumlarından Posta ve Telgraf Teşkilatı (PTT) kuruluşunun 183’üncü yılını kutlarken, Büyükşehir Belediyesi Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Kayseri PTT Genel Müdürü Yaşar Serhat Çalışkan’ı ziyaret etti. Genel Müdürlüğün girişinde Çalışkan ve ekibi tarafından karşılanan Başkan Büyükkılıç, PTT teşkilatının 183’üncü kuruluş yıl dönümünü kutladı.

PTT’nin ülke genelinde iletişim ve bağlantı konusunda çok önemli görevler yerine getirdiğini vurgulayan Büyükkılıç, ziyarete ilişkin açıklamasında şunları söyledi: “PTT’nin kuruluşunun 183’üncü yılı münasebetiyle Kayseri PTT Baş Müdürümüz Yaşar Serhat Çalışkan’ı ziyaret ettik. 183 yıldır öncü kurumlarımız.” “Öncü PTT’mizin kuruluş yıl dönümünü kutluyor, Baş Müdürümüz başta olmak üzere tüm çalışanlarımıza başarılar diliyorum” dedi.

Samimi ve sıcak bir ortamda gerçekleşen ziyarette PTT Kayseri Genel Müdürü Çalışkan, Kayseri’de yürütülen faaliyetler hakkında bilgi vererek, Belediye Başkanı Büyükkılıç’a nezaketinden ve şehre yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

Baş Müdür Çalışkan, Lider Büyükkılıç’a günün anısına plaket ve pul takdim etti. – KAYSERİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Elvankent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu