Teknoloji

HUAWEI Mate 50 Pro ile fotoğrafçılık potansiyelinizi keşfedin

Geceleri kentin silüetinin, aile portrenizin yahut hoş bir görünümdeki ayrıntıların mükemmel fotoğraflarını mı çekmek istiyorsunuz? Yeni HUAWEI Mate 50 Pro ve birinci 10 düzeyli ayarlanabilir fizikî diyafram açıklığına sahip Ultra Açıklıklı Kamera, fotoğraflarınıza hayat katacak.

Neredeyse on yıl evvel Huawei, o vakitler bir akıllı telefonda görülen en büyük ekrana sahip birinci Mate serisi telefonu piyasaya sürdü. Artık, en yeni amiral gemisi akıllı telefon HUAWEI Mate 50 Pro, akıllı ve meselesiz etkileşimleri kolaylaştıran EMUI 13’ün yanı sıra birinci 10 düzeyli ayarlanabilir fizikî diyafram da dahil olmak üzere yeni teknolojileri sunmaya devam ediyor.

Mate 50 Pro, kullanıcı tecrübesi göz önünde bulundurularak tasarlanmış bir telefondur. Telefonunuzu ister aile tatillerindeki anıları yakalamak için kullanmaktan, ister tabiattaki bir keşif seyahatinin hoş görünümlerini çekmekten keyif alın, yeni Mate hepsini yapabilir.

Benzersiz gece fotoğrafları

HUAWEI Mate 50 Pro Ultra Açıklıklı Kamera, güçlü ışık hassasiyetinin yanı sıra XD Fusion Pro algoritmasıyla birlikte keskin ve detaylı gece fotoğrafları çekebilir.

Örneğin, siz ve arkadaşlarınız tatildeyseniz ve gün batımından sonra büyüleyici fotoğraflar çekmek istiyorsanız, HUAWEI Mate 50 Pro’daki Gece modu, fotoğrafı farklı parlaklıklar ve gerçek koyulukların yanı sıra soğuk ve sıcak renklerle çekecek. Daha karanlık ortamlarda RYYG sensörü, kameranın yakaladığı ışık miktarını artırarak hem aydınlık hem de karanlık alanlardaki ayrıntıları korurken tüm görüntüyü aydınlatarak her detayın görünür olmasını sağlar.

HUAWEI Mate 50 Pro’nun f/1,4’e varan geniş diyafram açıklığı ile daha fazla alan derinliğine sahip manzaralar çekilebilir. Artırılmış bokeh, renk bozulması olmadan sizi ve arkadaşlarınızı ön planda tutarken art planın derinlik için bulanık olarak yakalanması manasına gelir.

Gerçek bir fotoğrafçı üzere hoş portreler çekin

Ultra Açıklıklı Kamera, optik seviyede art plan bokeh efekti uygulamak için portre bölümleme bilgi süreç yetenekleriyle birlikte kıymet. Bu yetenekler imajın öznesinin pürüzsüz bir cilt, doğal bir cilt tonu ve parlak göz efektleri ile etrafından sıyrılabileceği manasına gelir.

Büyük bir aile toplantısı yaparken anı portre moduyla çekim yapabilirsiniz. Mate 50 Pro ile tüm ailenizi, büyükanne ve büyükbabalarınızı, ebeveynlerinizi, çocuklarınızı, amcalarınızı, teyzelerinizi, kuzenlerinizi yahut kardeşlerinizi fotoğraflarken, önde oturan yahut geride duran herkesin her imgede net çıkacağından emin olabilirsiniz.

Tüm günü her ayrıntıyı inceleyerek geçirin

Huawei’nin 200x Zoom Aralığı ve Süper Makro kamerasıyla manzaranın güzel ayrıntılarını yakalayın. Zoom lensi, fotoğrafçı ile özne arasındaki mesafeyi kısaltabilir. Yepyeni ultra geniş açılı makro kamera, yakın görünümde en küçük nesnenin net ayrıntılarını ve dokularını yakalayarak süper makro çekimi destekler.

Doğada yürüyüş yaparken, HUAWEI Mate 50 Pro’da pitoresk görünümleri yakalayın. Ağaçlardaki hoş yeşil yosunların keskin ve net detaylarla yakalandığı bir fotoğrafını çekin.

Ayrıca HUAWEI Mate 50 Pro, 200x’e kadar yakınlaştırmayı destekleyen ve çok uzaktan sahneleri gözlerinizin önüne getirebilen bir periskop telefoto kamera ile donatılmıştır. Aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşmak için pitoresk anları yakalayarak uzaktan bir çiçeği, dağların yahut bir kelebeğin fotoğrafını çekin.

Tüm gün dayanacak pil ömrü

HUAWEI Mate 50 Pro’da telefonun pilinin bitmesinden endişe etmeden tüm gününüzü manzaranın güzelliğini veya arkadaşlarınızla ve ailenizle değerli anıları yakalayarak geçirin. Huawei’nin yeni amiral gemisi 4700mAh batarya ile geliyor ve 66W kablolu ve 50W kablosuz süratli şarj sunuyor. Bu durum, pil ömrü, süratli şarj etme ve taşınabilirlik ortasında en uygun dengeyi sağlıyor.

Telefonunuzu gün uzunluğu sürecek bir fotoğraf tipine çıkarmanız yahut geceyi kent görünümleri çekerek geçirmeniz gerekiyorsa, Mate 50 Pro’nun normal kullanımda bile seyahatiniz için yeteri kadar pili olacağından emin olabilirsiniz.

Ayrıca HUAWEI Mate 50 Pro, pil kapasitesini artırmak için düşük pil Acil Durum Modu’nu başlatır. Yüksek özellikli bir pili güçlü EMUI 13 algoritmaları ve SuperEnergy Boosting teknolojisi ile birleştiren Mate 50 Pro, tüm gün boyunca kâfi pil ve taşınabilirliğe sahip olmanızı sağlar. Telefonun pil düzeyi 1’e düşerse, SuperEnergy Boosting kalan gücü toplar. Pil ömrüne ziyan vermeyen düşük pil Acil Durum Modunda, telefon 3 saatlik bekleme yahut 12 dakikalık telefon görüşmesini takviyeler.

HUAWEI Mate 50 Pro turuncu renk modeli 37.999 TL, Siyah ve Gümüş renk modelleri ise 32.999 TL fiyat etiketiyle HUAWEI Online Mağaza üzerinden satışta. Satın alan tüketicilere 3.499 TL pahasında FreeBuds Pro 2 kablosuz bluetooth kulaklık armağan ediliyor.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Elvankent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu