Haber

Gölcük Lisesi Öğrencilerinden Büyük Başarı

Gölcük Anadolu Kalkınma Vakfı Teknik ve Meslek Lisesi öğrencileri, İstanbul’da düzenlenen Uluslararası Gastronomi Festivali’nde 3 ödül kazandı.

Gölcük Anadolu Kalkınma Vakfı Teknik ve Meslek Lisesi, İstanbul’da düzenlenen Uluslararası Gastronomi Festivali’ne katıldı. Türkiye ve yurt dışından 1100 yarışmacının katıldığı festivalde Gölcük grubunun 10 öğrencisi hünerlerini sergiledi. Festivalde; Gölcük Anadolu Kalkınma Vakfı Teknik ve Meslek Lisesi; Üç ödül kazandı: “Altın Tava Ödülü”, “Yılın En İyi Lise Ödülü” ve “Yılın En İyi Şefi Ödülü”. Festivalde birbirinden lezzetli yemekler yapan Gölcüklü 10 öğrencinin tamamı altın madalya kazandı.

BAŞKAN SEZER TEBRİKLERİNİ ÖDÜLLENDİREN ŞEFLER

Festivalden büyük bir başarıyla dönen Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Caferi Tayyar Mert, ilçenin gururu öğrencilerle bir araya geldi. Birlikteki öğrencilerle gurur duyduğunu söyleyen Önder Sezer, “Bu büyük başarıya imza atan öğrencilerimizi, onları yetiştiren öğretmenlerimizi ve Okul Müdürü Hüseyin Gürlagap Bey’i gönülden kutluyor, başarılarının devamını diliyorum. başarının devamı.”

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Elvankent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu