Haber

Eyfel Kulesi’nin dibinde 27 yaşındaki kadına 5 kişi tecavüz etti

Paris’in en turistik bölgesinde korkunç bir olay yaşandı. Çarşamba gecesi Paris’in en güzel manzaralarından biri olan Champ-de-Mars parkındaki bu ünlü parkta 27 yaşındaki bir kadın beş kişi tarafından tecavüze uğradı.

2 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

Bu korkunç olayın ardından 3. Bölge Emniyet Müdürlüğü tarafından tecavüz suçlamasıyla soruşturma başlatıldı. Şu ana kadar 2 zanlı gözaltına alınırken, diğer 3 kişinin aranmasına devam ediliyor. Polis kaynakları, kurbanın ciddi şekilde etkilendiğini ve hastaneye kaldırıldığını doğruladı.

BENZER OLAYLAR YAŞANDI

Champs-de-Mars’ta cinsel saldırılar yaygındır. Geçen Şubat ayında iki Brezilyalı turist Eyfel Kulesi yakınında cinsel saldırıya uğradı. Daha yakın zamanlarda, bir Alman turist, bir satıcının müdahalesi sayesinde tecavüz girişiminden kurtuldu.

GECE KAPALI OLMASINI İSTİYORLAR

Ünlü Paris bahçesindeki cinsel saldırıların artması üzerine 7. bölge belediyesi, Champ-de-Mars’ın geceleri kapatılmasını talep ediyor. 2024 Paris Olimpiyatları yaklaşırken Eyfel Kulesi çevresinde güvenlik önemli bir konu olarak öne çıkıyor. Geçen Mayıs ayında, Paris polis müfettişi Laurent Nuñez, Eyfel Kulesi’nin altına bir polis arabası yerleştirdi.

haberbozcaada.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Elvankent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu