Haber

Boğaziçi Üniversitesi’ndeki dev iftarda rengarenk manzaralar ortaya çıktı

Son yıllarda akademisyenler ve sapkın LGBT örgütlerinin bazı üyelerinin tuhaf protesto ve patlamalarına sahne olan Boğaziçi Üniversitesi, bugün farklı bir etkinlikle gündem oldu.

İslami İlimler Kulübü ( BİSAK ) üniversite akademisyenlerinin ayakta durmasını protesto ettiği Güney Kampüs’te ev sahibi iftar gerçekleştirildi. İftarda renkli görüntüler ortaya çıktı. Yemeklerin yenilmesinin ardından 2 bini aşkın kişinin katılımıyla cemaat namazı kılındı. bu yılİftarın Boğaziçi tarihinin en kalabalık iftarı olduğu belirtiliyor.

BOĞAZİÇİ REKTÖRÜ TEŞEKKÜRLER

Boğaziçi Üniversitesi Rektörü Naci İnci, öğrencilerin iftar sofrasını sosyal medya hesabından paylaştı. Bugün Boğaziçi Üniversitesi İslami İlimler Kulübü (BİSAK) tarafından Güney Meydanı’nda düzenlenen organizasyonda öğrencilerimizle iftar yemeğimizi açtık. Bu geleneği devam ettiren öğrencilerimize teşekkür ederiz.’ sözlerini kullandı.

Koronavirüs pandemisi nedeniyle 3 yıldır verilen Boğaziçi Üniversitesi Klasik Ramazan İftarları, geçtiğimiz yıl yeniden düzenlenmeye başlandı.

askaleajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Elvankent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu